КОНАЧНА РАНГ ЛИСТА КАНДИДАТА ЗА УПИС УПРВУ ГОДИНУ МАСТЕРАКАДЕМСКИХ СТУДИЈА У ШКОЛСКОЈ 2015/2016. ГОДИНИ
СТУДИЈСKИ ПРОГРАМ: АГРОНОМИЈА, модул Ратарство и повртарство
Ред. број |
Име и презиме |
Претходно завршене студије |
Просечна оцена |
1. |
Саша Љ. Стојадиновић |
Универзитет у Крагујевцу |
6,52 |
СТУДИЈСKИ ПРОГРАМ: АГРОНОМИЈА, модул Воћарство и виноградарство
Ред. број |
Име и презиме |
Претходно завршене студије |
Просечна оцена |
1. |
Борис В. Рилак |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, студијски програм Општа агрономија |
9,33 |
2. |
Виолета С. Петровић-Луковић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, општи смер |
7,23 |
СТУДИЈСKИ ПРОГРАМ: АГРОНОМИЈА, модул Зоотехника
Ред. број |
Име и презиме |
Претходно завршене студије |
Просечна оцена |
2. |
Ивана Ж. Марић |
Универзитет у Београду Пољопривредни факултет у Земуну, Одсек за ратарство |
8,17 |
СТУДИЈСKИ ПРОГРАМ: АГРОНОМИЈА, модул Заштита биља
Ред. број |
Име и презиме |
Претходно завршене студије |
Просечна оцена |
1. |
Драгана Д. Видојевић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, општи смер |
9,32 |
2. |
Горан П. Драшковић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, студијски програм Општа агрономија |
9,25 |
3. |
Кристина О. Миљковић |
Универзитет у Београду Шумарски факултет-област пејзажна архитектура и хортикултура |
8.71 |
4. |
Данијела Д. Илић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, општи смер |
8,65 |
5. |
Милош С. Марјановић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, студијски програм Општа агрономија |
8,65 |
6. |
Марина М. Панић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, општи смер |
8,53 |
7. |
Саша М. Миловановић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, студијски програм Воћарство и виноградарство |
8,36 |
8. |
Ђорђе М. Лазаревић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, општи смер |
8,03 |
9. |
Данка С. Друловић |
Агрономски факултет у Чачку, студијски програм Агрономија- општи смер |
8,00 |
10. |
Радосављевић М. Весна |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, општи смер |
7,97 |
11. |
Цвета Р. Лукић |
Универзитет у Београду Шумарски факултет-смер шумарство |
7,77 |
12. |
Виолета Ђ. Симеуновић |
Универзитет у Београду Пољопривредни факултет у Земуну, Одсек за воћарство и виноградарство |
7,73 |
13. |
Лела М. Мајсторовић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, општи смер |
7,71 |
14. |
Марко П. Вучетић |
Универзитет у Београду Пољопривредни факултет у Земуну, Одсек за ратарство |
7,50 |
15. |
Младен Н Денић |
Универзитет у Београду Пољопривредни факултет у Земуну, Одсек за воћарство и виноградарство |
7,35 |
16. |
Наташа В. Стојановић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, смер Менаџмент у пољопривреди |
7,18 |
17. |
Радичевић М. Ружица |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, општи смер |
6,58 |
18. |
Сузана Д. Илић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, општи смер |
6,44 |
СТУДИЈСKИ ПРОГРАМ: ПРЕХРАМБЕНА ТЕХНОЛОГИЈА
Ред. број |
Име и презиме |
Претходно завршене студије |
Просечна оцена |
1. |
Мејрема Е. Бибић |
Државни универзитет у Новом Пазару, студијски програм Прехрамбена технологија |
8,91 |
2. |
Ирма Х. Камберовић |
Државни универзитет у Новом Пазару, студијски програм Прехрамбена технологија |
8,46 |
3. |
Јасна Д. Ђоковић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, студијски програм Прехрамбена технологија |
8,41 |
4. |
Аца С. Жарковић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, студијски програм Прехрамбена технологија |
8,00 |
5. |
Саша В. Васић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, студијски програм Прехрамбена технологија |
7,81 |
6. |
Зорица Т. Лаковић |
Универзитет у Крагујевцу Агрономски факултет у Чачку, студијски програм Прехрамбена технологија |
7,66 |
7. |
Миодраг М. Анђелковић |
Универзитет "Св.Кирил и Методиј" Технолошко-металуршки факултет у Скопљу, смер Прехрамбено биотехнолошко инжењерство |
6,50 |
ЈЕДИНСТВЕНА РАНГ ЛИСТА ЗА УПИС КАНДИДАТА НА МАСТЕР АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ У ШКОЛСКОЈ 2015/2016. ГОДИНИ
Ред. број |
Име и презиме |
Просечна оцена |
Статус |
1. |
Борис В. Рилак |
9,33 |
буџет |
2. |
Драгана Д. Видојевић |
9,32 |
буџет |
3. |
Горан П. Драшковић |
9,25 |
буџет |
4. |
Мејрема Е. Бибић |
8,91 |
буџет |
5. |
Кристина О. Миљковић |
8.71 |
буџет |
6. |
Данијела Д. Илић |
8,65 |
буџет |
7. |
Милош С. Марјановић |
8,65 |
буџет |
8. |
Марина М. Панић |
8,53 |
буџет |
9. |
Ирма Х. Камберовић |
8,46 |
буџет |
10. |
Јасна Д. Ђоковић |
8,41 |
буџет |
11. |
Саша М. Миловановић |
8,36 |
буџет |
12. |
Ивана Ж. Марић |
8,17 |
буџет |
13. |
Ђорђе М. Лазаревић |
8,03 |
буџет |
14. |
Аца С. Жарковић |
8,00 |
буџет |
15. |
Данка С. Друловић |
8,00 |
буџет |
16. |
Радосављевић М. Весна |
7,97 |
самофин. |
17. |
Саша В. Васић |
7,81 |
самофин. |
18. |
Цвета Р. Лукић |
7,77 |
самофин. |
19. |
Виолета Ђ. Симеуновић |
7,73 |
самофин. |
20. |
Лела Д. Мајсторовић |
7,71 |
самофин. |
21. |
Зорица Т. Лаковић |
7,66 |
самофин. |
22. |
Марко П. Вучетић |
7,50 |
самофин. |
23. |
Младен Н Денић |
7,35 |
самофин. |
24. |
Виолета С. Петровић-Луковић |
7,23 |
самофин. |
25. |
Наташа В. Стојановић |
7,18 |
самофин. |
26. |
Радичевић М. Ружица |
6,58 |
самофин. |
27. |
Саша Љ. Стојадиновић |
6,52 |
самофин. |
28. |
Миодраг М. Анђелковић |
6,50 |
самофин. |
29. |
Сузана Д. Илић |
6,44 |
самофин. |
Објављено дана 26. октобра 2015. год. у 1500 часова.
Упис кандидата обавиће се 28.10. и 29.10.2015. године од 8 до 14 часова.
Комисија за мастер академске студије:
1. Др Ленка Рибић Зеленовић, продекан за наставу
2. Др Никола Бокан, руководилац студијског програма АГРОНОМИЈА
3. Др Валадимир Курћубић, руководилац студијског програма ПРЕХРАМБЕНА ТЕХНОЛОГИЈА