Молим Вас да уколико желите да постанете члан Алумни клуба дипломираних студената Агрономског факултета у Чачку посетите страницу Чланство, прочитате упутство и попуните online ПРИСТУПНИЦУ.

Веб адреса Приступнице дата је такође на следећем линку:

Следећи корак је да у суботу, 14. марта. 2020. године, са почетком у 12:00 часова часова у свечаној сали Агрономског факултета у Чачку, одржимо Оснивачку скупштину удружења „АЛУМНИ КЛУБ ДИПЛОМИРАНИХ СТУДЕНАТА АГРОНОМСКОГ ФАКУЛТЕТА У ЧАЧКУ“.

Како је пожељно да Скупштини присуствује што већи број оснивача – дипломираних студената свих степена студија Агрономског факултета у Чачку, молимо Вас да ово обавештење проследите свим својим колегама и дипломцима чије контакте имате, и упутите их на наш web-портал да се информишу о Алумни клубу. Наравно, подразумева се да и лично постанете оснивачи и узмете учешћа у постављању циљева и реализацији активности Алумни клуба.

Обавештење за формирање Алумни клуба >>>>

АЛУМНИ КЛУБ ДИПЛОМИРАНИХ СТУДЕНАТА