КОНАЧНА РАНГ- ЛИСТА КАНДИДАТА КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ НА АГРОНОМСКОМ ФАКУЛТЕТУ У ЧАЧКУ

 

Други уписни рок школске 2018/2019. године

 

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ: ОПШТА АГРОНОМИЈА

 

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успехиз средње школе

Бодови са пријемног испита

Укупно
бодова

Статус

1.

Басарић

Срђан

Александра

37.96

58.00

95.96

Буџет

2.

Жуњанин

Драгољуб

Милош

26.76

52.00

78.76

Буџет

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 2.

Објављено дана  12. септембар 2018. године

Упис кандидата 13. септембра 2018. године.


 

СТУДИЈСKИ  ПРОГРАМ: ПРЕХРАМБЕНА ТЕХНОЛОГИЈА

 

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успехиз средње школе

Бодови са пријемног испита

Укупно
бодова

Статус

1.

Петковић

Милорад

Александра

35.28

56.00

91.28

Буџет

2.

Томић

Небојша

Даница

31.74

56.00

87.74

Буџет

3.

Пајић

Саша

Оливера

36.42

47.00

83.42

Буџет

4.

Милошевић

Властимир

Јована

28.90

48.00

76.90

Буџет

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 4.

Објављено дана  12. септембар 2018. године

Упис кандидата 13. септембра 2018. године.

 

 

СТУДИЈСKИ  ПРОГРАМ: ВОЋАРСТВО И ВИНОГРАДАРСТВО

 

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успехиз средње школе

Бодови са пријемног испита

Укупно
бодова

Статус

1.

Марић

Јовица

Милош

29.88

60.00

89.88

Буџет

2.

Мијајловић

Дејан

Анђела

31.74

50.00

81.74

Буџет

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 2.

Објављено дана  12. септембар 2018. године

Упис кандидата 13. септембра 2018. године.

 


СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ: ЗООТЕХНИКА

 

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успех из средње школе

Бодови са пријемног испита

Укупно
бодова

Статус

1.

Мимовић

Саша

Катарина

27.06

54.00

81.06

Буџет

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 1.

Објављено дана  12. септембар 2018. године

Упис кандидата 13. септембра 2018. године.

 

 

Комисија за спровођење конкурса за упис студената:

1. Проф.др Ленка Рибић -Зеленовић, председник;

2. Проф. др Александар Пауновић, члан;

3. Др Владимир Курћубић, члан;

4. Др Милун Петровић, члан;

5. Тања Стевовић, члан.