УНИВЕРЗИТЕТ У КРАГУЈЕВЦУ

АГРОНОМСКИ ФАКУЛТЕТ У ЧАЧКУ

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Поштовани студенти, приликом уписа школске године дужни сте да се определите за изборне предмете из студијског програма, и то у првој недељи од почетка наставе.

Молимо Вас да добро размислите и одаберете неки од понуђених изборних предмета за који имате лично интересовање и жељу за продубљивањем знања из одређене области.

У циљу доношења квалитетне одлуке, користите материјал документације за акредитацију студијских програма који се налази на сајту Агрономског факултета www.afc.kg.ac.rs у документу АКРЕДИТАЦИЈА. Приступ сајту Агрономског факултета можете остварити у Рачунарској лабораторији, соба бр. 41 или преко рачунара у просторији студентског парламента. Такође, целокупна документација о акредитацији студијских програма, у штампаном облику, налази се у библиотеци факултета. Код сваког студијског програма у Стандарду 5: Курикулум, приказана је Спецификација предмета у табелама 5.2. За сваки обавезни и изборни предмет јасно је приказан број ЕСПБ бодова, циљ предмета, исход предмета, садржај предмета, препоручена литература и начин оцењивања знања што Вам може помоћи приликом одлучивања за одабир изборног предмета.

За све потребне информације можете се обратити и предметним наставницима који ће Вас упознати са наставним планом и програмом изборног предмета.

С' поштовањем,

ПРОДЕКАН ЗА НАСТАВУ