Мастер програм и стипендије на Политехничком институту

La Salle Beauvais у Француској

На основу информације коју је доставила Амбасада Републике Србије у Паризу постоје могућности да наши студенти пољопривредног факултета похађају мастер програм и добију стипендије на Политехничком институту La Salle Beauvais у Француској.

Наиме, мастер програм под називом „Менаџмент безбедности хране градова" почиње септембра 2013. године и траје два семестра. Наведени Институт је спреман да прими на свој програм један или два франкофона студента из Србије. Постоји могућност за стипендирањем, али је потребно да се студенти пријаве на програм, након чега би се поднео и захтев за финансирањем.

У прилогу је дат кратак опис програма као и формулари за пријаву на француском језику. За више информација о Политехничком институту, као и за све информације везане за поступак пријављивања консултовати сајт

www.lasalle-beauvais.fr

Кратак опис програма >>>>