Достигнућа наших студената

На Руској државној пољопривредној академији Тимирјазев у Моксви одржана је 66. Студентска научна конференција, у периоду од 19. до 22. Марта 2013. године, на којој је квалитет својих научних радова и презентерских вештина одмерило скоро хиљаду студената пољопривредних и ветеринарских факултета са свих меридијана.

Наш представник на конференцији била је Ивана Кузељевић, студент IV године ОАС Прехрамбена технологија. Њен рад „Herb extract of Kitaibelia vitifolia - effective antimicrobial agent for killing Escherichia coli on beef primals“ из области хигијене и технологије меса је изазвао велику пажњу чланова Комисије, која јој је приликом вредновања квалитета радова доделила диплому за освојено ДРУГО место.

Колектив и студенти Агрономског факултета у Чачку јој честитају на сјајном домету, који још једном на најбољи начин сведочи о квалитету истраживачког рада и промовише потенцијал знања стечених на нашем Факултету.

Награда >>>>