IX СМОТРА НАУЧНИХ РАДОВА СТУДЕНАТА АГРОНОМИЈЕ

26-28 August 2015 at the Faculty of Agronomy in Čačak

Фотографије >>>>

>>>> ПРОГРАМ РАДА IX КОНФЕРЕНЦИЈЕ СТУДЕНАТА <<<<

Агрономски факултет у Чачку сваке друге године организује скуп под називом Смотра научних радова студената агрономије на коме се представљају Универзитети учесници и истраживања студената у области биотехнологије.

Свечано отварање 9. Смотре научних радова студената агрономије са међународним учешћем је предвиђено за четвртак 27. август 2015. године.

Прво обавештење са упутством за прослеђивање радова >>>>

Образац за писање рада >>>>

Рок за пријаву наслова рада учесника IX Смотре научних радова студената агрономије
продужен је до 05. маја 2015. године.

The Conference of Agronomy Students with international participation is an event traditionally held every second year at the Faculty of Agronomy in Čačak, Serbia, presenting the participating universities and their students’ researches in the field of biotechnology.

The Opening ceremony will be held on Thursday, 27 August 2015 at the Faculty of Agronomy in Čačak.

First Announcement with paper submission information >>>>

Paper template >>>>

Submission of the paper titles deadline has been extended to 5 May 2015.

- Fotografije (Photos) >>>>