Поштовани студенти,

Желимо да се обрадујемо са Вама и да поделимо важну информацију:

АГРОНОМСКИ ФАКУЛТЕТ У ЧАЧКУ, У ДОГОВОРУ СА ГРАДОНАЧЕЛНИКОМ ГРАДА ЧАЧКА, НАГРАДИЋЕ ТАБЛЕТ РАЧУНАРИМА ДВАДЕСЕТ НАЈБОЉЕ РАНГИРАНИХ СТУДЕНАТА ПРИЛИКОМ УПИСА ОСНОВНИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА ШКОЛСКЕ 2020./2021. ГОДИНЕ!

СТУДЕНТ СА НАЈВИШИМ ПРОСЕКОМ ТОКОМ СТУДИРАЊА, А КОЈИ ДИПЛОМИРА ТОКОМ ШКОЛСКЕ 2019/2020. ГОДИНЕ БИЋЕ НАГРАЂЕН ЛАП-ТОП РАЧУНАРОМ, КОЈИ ЋЕ МУ БИТИ ДОДЕЉЕН НА ДАН ФАКУЛТЕТА, 9. октобра 2020. године !

Сигурни смо да ће оваква мотивација постати део наше традиције, коју ћемо и у будућности неговати.

Управа Факултета је сигурна да ће, у циљу унапређења квалитета уписаних студената на основне академске студије свих студијских програма на Агрономском факултету у Чачку, оваква подршка бити препозната као стимулативна.

Овом приликом се захваљујемо на континуираном разумевању, несебичној подршци и помоћи управи Града Чачка, на челу са Градоначелником, господином Милуном Тодоровићем, у свим акцијама које покрећемо, са циљем да створимо бољи академски и друштвени амбијент, заједницу задовољних људи.

С поштовањем,

Управа Агрономског факултета у Чачку