УНИВЕРЗИТЕТ У КРАГУЈЕВЦУ
АГРОНОМСКИ ФАКУЛТЕТ У ЧАЧКУ

Чачак, 26.11.2020. године

Онлајн настава од понедељка 30.11.2020. године

Услед веома неповољног развоја епидемиолошке ситуације у Републици Србији, у складу са одлуком Кризног штаба за сузбијање заразне болести COVID-19 од 25.11.2020. године, са циљем да се заштити здравља студената и запослених, од понедељка, 30.11.2020. године до даљњег, теоријска и практична настава у јесењем семестру школске 2020/21. године, за студенте свих степена студија, обављаће се on line.

Детаљније информације о организацији наставе студенти ће добијати од управе Факултета (на сајту Факултета и огласној табли), и у контакту са предметним наставницима:

• путем група на друштвеним мрежама (Viber),
    • на сопствене мејл адресе и
    • на видеоконференцијској платформи Microsoft Team (Office 365)
    • Moodle платформи

Све надокнаде наставе до краја јесењег семестра наставници и сарадници би требало да обаве кондензованом, блок наставом.

Испити за апсолвенте у новембру и децембру ове године биће обављени у просторијама Факултета, уз поштовање свих епидемиолошких мера, према благовремено истакнутом распореду. Одбране завршних радова на свим степенима студија ће бити заказиване и одржаване према уобичајеној процедури, уз поштовање свих епидемиолошких мера.

Настава за студенте у јесењем семестру школске 2020/2021. године се завршава у петак, 15.01.2021. године.

У пролећном семестру школске 2020/2021. године настава би требало да почне у понедељак, 15.02.2021. године, а да се заврши у петак, 28.05.2021. године.

Продекан за наставу

Декан Агрономског факултета

Др Владимир Курћубић, ван. проф., с.р.

Проф. др Томо Милошевић, с.р.