Чачак:
 
 
web mail       Engleski

Универзитет у Крагујевцу
Агрономски факултет у Чачку
основан 1978. године

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se popravni kolokvijum iz FIZIČKE HEMIJE 1 i FIZIČKE HEMIJE 2 održati 26.08.2024. u 1000 časova.

 

Pismeni deo ispita iz FIZIČKE HEMIJE 1 i FIZIČKE HEMIJE 2 u septembar 1 ispitnom roku održaće se 06.09.2024. u 1000 časova.

 

 

Резултати  писменог дела испита  из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ  

-јулски рок

 

ред.бр.

име и презиме

индекс бр.

предмет

поена (од 25)

1.

Ђурђина Ћурчић

38/2022

ФХ1

15

2.

Јована Ђорђевић

7/2020

ФХ2

14

Остали нису положили

Усмени део испита одржаће се  12.07.2024. у 10 00 часова.

 

 

OBAVEŠTENJE

Pismeni deo ispita iz FIZIČKE HEMIJE 1 i FIZIČKE HEMIJE 2 u julskom roku održaće se 10.07.2024. u 1000 časova, a usmeni 12.07.2024. u 1000 časova

 

 

Резултати  писменог дела испита  из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ

-јунски рок -        

ред.бр.

име и презиме

индекс бр.

предмет

поена (од 25)

1.

Рада Рајовић

9/2022

ФХ1

16,5

2.

Милица Вуковић

34/2020

ФХ2

12,5

Остали нису положили.

Усмени испит ће се одржати  27.06.2024. у 10 00 часова.

 

 

Резултати  другог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 1

                                  -поправни термин-

бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена (од 15)

1.

Ана Ацовић

22/2022

7,5

10,5

2.

Урош Веселиновић

26/2021

7

9,5

3.

Александра Петковић

50/2018

6,5

11,5*

Писмени испит (јунски рок) одржаће се 24.06.2024. у 10 часова

Усмени испит (јунски рок) одржаће се 27.06.2024. у 10 часова

 

* Напомена: Студенти уписани по старијем Акредитационом програму

 

Резултати  другог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 1 

бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена (од 15)

1.

Ђурђина Ћурчић

38/2022

9

13,5

2.

Милица Младеновић

27/2022

9

13

3.

Рада Рајовић

9/2022

8,5

12,5

4.

Анђела Митровић

58/2020

8

11,5

5.

Бојана Дикић

47/2019

7

12 *

6.

Милица Матовић

86/2016

6

9,5 *

* Напомена: Студенти уписани по старијем Акредитационом програму

 

OBAVEŠTENJE

Pismeni deo ispita iz FIZIČKE HEMIJE 1 i FIZIČKE HEMIJE 2 u junskom roku održaće se 24.06.2024. u 1000 časova, a usmeni 27.06.2024. u 1000 časova

 

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se II kolokvijum iz FIZIČKE HEMIJE 1 održati 05.06.2024. u 1000 časova.

 

 

 

Резултати  првог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 1

-поправни термин-

 

бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена (од 15)

1.

Милица Младеновић

27/2022

9,5

14

2.

Бојана Дикић

47/2019

8,5

15,5*

3.

Ана Ацовић

22/2022

7

10

4.

Александра Петковић

50/2018

6,5

11,5*

Остали нису положили

* Напомена: Студенти уписани по старијем Акредитационом програму

 

 

 

Резултати  првог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 1       

бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена (од 15)

1.

Ђурђина Ћурчић

38/2022

10

15

2.

Рада Рајовић

9/2022

8,5

12,5

Остали нису положили

Поправни термин првог  наставног колоквијума из Физичке хемије 1 одржаће се 23.04.2024. у 14 часова

 

 

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se I kolokvijum iz FIZIČKE HEMIJE 1 održati 15.04.2024. u 1100 časova.

 

 OBAVEŠTENJE

 

Pismeni ispit iz FIZIČKE HEMIJE 1 i FIZIČKE HEMIJE 2 održaće se 15.04.2024. u 1100 časova.

 

 

 

 

 

OBAVEŠTENJE

Pismeni ispit (februarski rok) iz FIZIČKE HEMIJE 2 održaće se 20.02.2024. u 1100 časova.

 

 

Резултати  другог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 2

-поправни термин-              

бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена (од 15)

1.

Јована Ђорђевић

7/2020

8

12,5

2.

Милица Вуковић

34/2020

6

8,5

3.

Кристина Николић

22/2021

6

8,5

4.

Александра Петковић

50/2018

6

9,5*

Остали нису положили

* Напомена: Студенти уписани по старијем Акредитационом програму

                                                                   Секретаријат Агрономског факултета

 

 

 

 

OBAVEŠTENJE

 Pismeni ispit (februarski rok) iz FIZIČKE HEMIJE 1 održaće se 08.02.2024. u 1000 časova.


 

 

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se II kolokvijum iz FIZIČKE HEMIJE 2 (popravni termin) održati 05.02.2024. u 1000 časova.

 

 

OBAVEŠTENJE

Pismeni ispit iz FIZIČKE HEMIJE 1 i  FIZIČKE HEMIJE 2  januarski rok održaće se 30.01.2024. u 1000 časova.

Usmeni deo ispita iz FIZIČKE HEMIJE 1 i  FIZIČKE HEMIJE 2 januarski rok održaće se 05.02.2024. u 1000 časova.

 

 

 

OBAVEŠTENJE

Pismeni deo ispita iz FIZIČKE HEMIJE 1 i FIZIČKE HEMIJE 2 u decembarskom roku (za apsolvente) održaće se 28.12.2023. u 1330 časova.

 

Резултати  првог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 2

-поправни термин-

бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена (од 15)

1.

Јована Ђорђевић

7/2020

9

14

2.

Кристина Николић

22/2021

7

10

Остали нису положили

Други наставни колоквијум одржаће се 22.01.2024. у 1000 часова.

 

 

 

 

Резултати  првог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 2

                

бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена (од 15)

1.

Милица Вуковић

34/2020

7

10

2.

Анђела Митровић

58/2020

6

8,5

Остали нису положили

Поправни термин првог наставног колоквијума одржаће се 20.12.2023. у 1200 часова.

                                                                   Секретаријат Агрономског факултета

 

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se I kolokvijum (popravni termin) iz FIZIČKE HEMIJE 2 održati 20.12.2023. u 1200 časova.

 

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se I kolokvijum iz FIZIČKE HEMIJE 2 održati 15.12.2023. u 1100 časova.

 

 

 

 

OBAVEŠTENJE

Pismeni deo ispita iz FIZIČKE HEMIJE 1 i FIZIČKE HEMIJE 2 u novembarskom roku (za apsolvente) održaće se 01.12.2023. u 0930 časova.

 

 

 

OBAVEŠTENJE

Pismeni deo ispita iz FIZIČKE HEMIJE 1 i FIZIČKE HEMIJE 2 u novembarskom roku (za apsolvente) održaće se 29.11.2023. u 1000 časova.

 

 

 

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se I kolokvijum iz FIZIČKE HEMIJE 2 održati 06.12.2023. u 12 časova.

 

 

 

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se pismeni ispit iz ОPŠTE I NEORGANSKE HEMIJE 1, FIZIČKE HEMIJE 1, FIZIČKE HEMIJE 2 i HEMIJE VODA I TRETMANA OTPADNIH VODA  održati 10.10.2023. u 1200 časova.

Usmeni deo ispita održaće se 12.10.2023.

ОPŠTA I NEORGANSKA HEMIJA 1   u 1000 časova,

FIZIČKA HEMIJA 1 i FIZIČKA HEMIJA 2 u 1100 časova,

HEMIJA VODA I TRETMAN OTPADNIH VODA u 1200 časova

 

 

 

 

Резултати  писменог дела испита из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ

- октобарски рок -  

                  

ред.бр.

име и презиме

индекс бр.

предмет

поена (од 25)

1.

Сања Мијаиловић

19/2020

ФХ2

20

2.

Софија Раденковић

42/2017

ФХ2

12 *

Остали нису положили.

Усмени испит ће се одржати  06.10.2023. у 9 30 часова.

 

* Напомена: Студенти уписани по старијем Акредитационом програму

 

 

 

Резултати  поправног колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 

21.09.2023.

                

бр.

име и презиме

инд. бр.

предмет/

колоквијум

оцена

поена (од 15)

1.

Алмина Аломеровић

8/2016

ФХ1-1

8

14*

2.

Рада Спасовић

16/2019

ФХ2-1

7

13*

3.

Сања Мијаиловић

19/2020

ФХ2-2

7

10

4.

Софија Раденковић

42/2017

ФХ2-2

6

9,5*

Остали нису положили

Писмени испит (октобарски рок) одржаће  се 03.10.2023. у 1200 часова.

 

Писмени испит(октобарски рок) биће одржан 05.10.2023. у 1000 часова.

* Напомена: Студенти уписани по старијем Акредитационом програму

 

 

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавају се студенти смера ПРЕХРАМБЕНА ТЕХНОЛОГИЈА да ће се писмени испит из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 1, ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 2 и ХЕМИЈЕ ВОДА И ТРЕТМАНА ОТПАДНИХ ВОДА  одржати 03.10.2023. у 1200 часова.

Усмени део испита одржаће се 05.10.2023.

ФИЗИЧКА ХЕМИЈА 1 и ФИЗИЧКА ХЕМИЈА 2 у 1000 часова,

ХЕМИЈА ВОДА И ТРЕТМАН ОТПАДНИХ ВОДА у 1100 часова

 

 

ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавају се студенти смера ПРЕХРАМБЕНА ТЕХНОЛОГИЈА да ће се поправни колоквијум из ОПШТЕ И НЕОРГАНСКЕ ХЕМИЈЕ 1, ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 1, ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 2 и ХЕМИЈЕ ВОДА И ТРЕТМАНА ОТПАДНИХ ВОДА  одржати 21.09.2023. у 1000 часова.

 

 

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se pismeni ispit iz ОPŠTE I NEORGANSKE HEMIJE 1, FIZIČKE HEMIJE 1, FIZIČKE HEMIJE 2 i HEMIJE VODA I TRETMANA OTPADNIH VODA  održati 14.09.2023. u 1000 časova.

Usmeni deo ispita održaće se 20.09.2023.

ОPŠTA I NEORGANSKA HEMIJA 1   u 1000 časova,

FIZIČKA HEMIJA 1 i FIZIČKA HEMIJA 2 u 1100 časova,

HEMIJA VODA I TRETMAN OTPADNIH VODA u 1200 časova

 

 

 

Резултати  поправног колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 

30.08.2023.

бр.

име и презиме

инд. бр.

предмет/

колоквијум

оцена

поена (од 15)

1.

Кристина Николић

22/2021

ФХ1-1

8,5

12,5

2.

Сања Мијаиловић

19/2020

ФХ2-1

7,5

11,5

3.

Софија Раденковић

42/2017

ФХ2-1

7,5

13,5*

4.

Кристина Стојановић

55/2012

ФХ1-2

7

10

5.

Урош Веселиновић

26/2021

ФХ1-1

6

8,5

Остали нису положили

Писмени део испита из Физичке хемије 1 и 2 у испитном року септембар 1 одржаће  се 04.09.2023. у 1000 часова.

 Усмени испит из Физичке хемије 1 и 2 у испитном року септембар 1  биће одржан 07.09.2023. у 1200 часова.

 

 

 

OBAVEŠTENJE

Pismeni deo ispita iz FIZIČKE HEMIJE 1 i FIZIČKE HEMIJE 2 u ispitnom roku septembar 1 održaće se 04.09.2023. u 1000 časova, a usmeni 07.09.2023. u 1200 časova

 

 

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se popravni kolokvijum iz FIZIČKE HEMIJE 1 i FIZIČKE HEMIJE 2 održati 30.08.2023. u 1000 časova.

 

 

Резултати  писменог дела испита  из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 1

-јулски рок -  

              

ред.бр.

име и презиме

индекс бр.

поена (од 25)

1.

Јована Ђорђевић

7/2020

17

2.

Јована Симоновић*

97/2016

14,5

3.

Софија Раденковић*

42/2017

12

*Напомена: Студенти уписани па старијем студијском програму (макс. 20 поена)

Усмени део испита одржаће се  14.07.2023. у 10 00 часова.

 

 

 

OBAVEŠTENJE

Pismeni deo ispita iz FIZIČKE HEMIJE 1 i FIZIČKE HEMIJE 2 u julskom roku održaće se 12.07.2023. u 1000 časova, a usmeni 14.07.2023. u 1000 časova

 

 

 

Резултати  писменог дела испита  из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ

-јунски рок -  

              

          

ред.бр.

име и презиме

индекс бр.

предмет

поена (од 25)

1.

Јелена Аксентијевић

26/2020

ФХ1

13,75

Остали нису положили.

Усмени испит ће се одржати  22.06.2023. у 10 00 часова.

 

 

 

 

Резултати  другог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 1

-поправни термин-              

бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена

1.

Анђелија Радомировић

58/2017

10

17* 

2.

Софија Раденковић

42/2017

7

12,5 *

3.

Јована Ђорђевић

7/2020

6

9,5

4.

Кристина Николић

22/2021

6

9,5

Остали нису положили

Писмени испит (јунски рок) одржаће се 20.06.2023. у 10 часова

Усмени испит (јунски рок) одржаће се 22.06.2023. у 10 часова

 

* Напомена: Студенти уписани по старијем Акредитационом програму

 

 

 

Резултати  другог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 1

30.05.2023.

бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поени

1.

Јована Симоновић

97/2016

8

14 *

2.

Рада Спасовић

16/2019

7

13 *

Остали нису положили

Поправни термин другог  наставног колоквијума из Физичке хемије 1 одржаће се 12.06.2023. у 10 часова

* Напомена: Студенти уписани по старијем Акредитационом програму

 

 

 

 

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se II kolokvijum iz FIZIČKE HEMIJE 1 održati 30.05.2023. u 1200 časova.

Sekretarijat Agronomskog fakulteta

 

 

Резултати  првог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 1

-поправни термин-

             бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена (од 15)

1.

Јована Ђорђевић

7/2020

9

14

2.

Анђелија Радомировић

58/2017

9

16 *

3.

Рада Спасовић

16/2019

7

13 *

4.

Софија Раденковић

42/2017

6

11*

5.

Јелена Аксентијевић

26/2020

6

9,5

Остали нису положили

* Напомена: Студенти уписани по старијем Акредитационом програму

 

 

 

 

Резултати  првог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 1

                

бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена (од 17,5)

1.

Зорица Ирижанин

41/2019

7,5

13,5 

2.

Јована Симоновић

97/2016

7

11,5

Остали нису положили

Поправни термин првог наставног колоквијума одржаће се 03.05.2023. у 1230 часова.

 

 

 

Резултати  писменог дела испита  из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 2

-априлски рок -  

                    

ред.бр.

име и презиме

индекс бр.

поена (од 25)

1.

Милић Јовановић

40/2020

17

2.

Анђелија Радомировић*

58/2017

15,5

*Напомена: Студенти уписани па старијем студијском програму (макс. 20 поена)

Усмени део испита одржаће се  12.04.2023. у 10 00 часова.

                                                                 

 

 

 

 

OBAVEŠTENJE

 Pismeni ispit iz FIZIČKE HEMIJE 2 održaće se 10.04.2023. u 0930 časova.

 

 

 

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se I kolokvijum iz FIZIČKE HEMIJE 1 održati 18.04.2023. u 1330 časova.

                                                                                                                                                        Sekretarijat Agronomskog fakulteta

 

 

 

Резултати  другог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 2

            бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена (од 15)

1.

Јована Симоновић

97/2016

7

13*

2.

Зорица Ирижанин

41/2019

6

9,5*

Остали нису положили

Писмени испит (фебруарски рок) одржаће се 08.02.2023. у 10 часова

Усмени испит (фебруарски рок) одржаће се 10.02.23./13.02.23. у 10 часова

* Напомена: Студенти уписани по старијем Акредитационом програму


 

 

 

 

 

Резултати  другог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 2

бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена (од 15)

1.

Анђелија Радомировић

58/2017

9

16*

2.

Милић Јовановић

40/2020

8

12,5

Остали нису положили

Писмени испит (јануарски рок) одржаће се 30.01.2023. у 10 часова

Усмени испит (јануарски рок) одржаће се 30.01.23./06.02.23. у 10 часова

Поправни термин другог наставног колоквијума одржаће се 02.02.2023. у 1000 часова.

* Напомена: Студенти уписани по старијем Акредитационом програму

 

 

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se II kolokvijum iz FIZIČKE HEMIJE 2 održati 24.01.2023. u 1000 časova.

 

 

 

Резултати  првог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 2

-поправни термин-

бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена

1.

Данијела Радичевић

31/2018

9

16*

Остали нису положили

Други наставни колоквијум одржаће се 24.01.2023. у 1000 часова.

* Напомена: Студенти уписани по старијем Акредитационом програму

 

Резултати  писменог дела испита  из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ

-Децембар-апсолвенти -  

ред.бр.

име и презиме

индекс бр.

предмет

поена (од 20)

1.

Ивана Капларевић

84/2012

ФХ2

14

2.

Марија Игрошанац

87/2015

ФХ2

13

Остали нису положили.

Усмени испит ће се одржати  29.12.2022. у 13 30 часова.

 

 

 

Резултати  првог колоквијума из ФИЗИЧКЕ ХЕМИЈЕ 2

                

бр.

име и презиме

инд. бр.

оцена

поена (од 15)

1.

Анђелија Радомировић

58/2017

8,5

15*

2.

Ивана Капларевић

84/2012

7,5

13,5*

3.

Милић Јовановић

40/2020

7

10

4.

Јована Симоновић

97/2016

6,5

9,5*

Остали нису положили

Поправни термин првог наставног колоквијума одржаће се 22.12.2022. у 0930 часова.

* Напомена: Студенти уписани по старијем Акредитационом програму

 

OBAVEŠTENJE

Pismeni deo ispita iz FIZIČKE HEMIJE 1 i FIZIČKE HEMIJE 2 u decembarskom roku (za apsolvente) održaće se 22.12.2022. u 0930 časova.

 

 

 

 

 

 

OBAVEŠTENJE

Obaveštavaju se studenti smera PREHRAMBENA TEHNOLOGIJA da će se I kolokvijum iz FIZIČKE HEMIJE 2 održati 13.12.2022. u 1300 časova.

 

 

OBAVEŠTENJE

Pismeni deo ispita iz FIZIČKE HEMIJE 1 i FIZIČKE HEMIJE 2 u novembarskom roku (za apsolvente) održaće se 22.11.2022. u 1100 časova.

Sekretarijat Agronomskog fakulteta