Информације о актуелним стипендијама за које могу конкурисати студенти и запослени (постдокторанди) са Факултета:

1. Стипендије Фулбрајт програма за мастер студије у Америци - рок за пријаву: 11. април 2022.

2. Фулбрајт програм стипендија за гостујуће истраживаче - за студенте докторских студија - рок за пријаву: 11. април 2022.

3. Bayhost стипендије за курсеве немачког језика у Баварској - рок за пријаву: 23. март 2022.

4. Стипендије за краткорочне истраживачке боравке - за постдокторанде запослене на универзитетима - рок за пријаву: 15. април 2022.

5. Билатералне стипендије Московског државног универзитета - стипендије за основне, мастер и једногодишњи курс руског језика - рок за пријаву: 20. април 2022.