Онлајн презентација стипендија за студирање и истраживање у Немачкој

Поштовани,

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу, у сарадњи са Немачком службом за академску размену – DAAD Информативним центром Београд, oрганизује онлајн презентацију DAAD стипендија за студирање и истраживање у Немачкој, у уторак, 12. априла 2022. године у 15.00 часова, путем Webex платформе.

Презентација је намењена студентима завршних година студија, дипломцима и младим истраживачима.

Најважније информације о DAAD стипендијама представиће колеге из Одељења за саветовање и маркетинг Информативног центра Београд, а током презентације биће прилике и за одговоре на питања присутних.

Потребно је да се заинтересовани кандидати за учешће на презентацији региструју путем овог линка до 12. априла 2022. године, до 10.00 часова.

Сви пријављени кандидати ће до 12.00 часова, на дан презентације, добити линк за приступ догађају на Webex платформи.

Више информација о стипендијама можете видети на овом линку.