Поштовани,

И ове године месец април у календару Центра за развој каријере и саветовање студената резервисан је за програм радионица за студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу под називом Априлске радионице.

Програм је осмишљен тако да студентима и дипломцима пружи информације од значаја за развој каријере и подржи их у стицању знања и вештина које ће им бити од значаја како током студија, тако и приликом изласка на тржиште рада.

Овогодишње Априлске радионице одржаће се у периоду од 11. до 20. априла и обухватиће шест тема од значаја за развој каријере.

Ове године радионице ће се одржати уживо, уз могућност праћења преноса путем видео-линка.

Сви учесници ће по завршетку програма Априлских радионица добити потврду о присуству на радионицама које су похађали.

Молимо вас да ову информацију поделите путем ваших канала информисања.

Више информација на овом линку.

Poster 2022