AmChamps – Млади лидери промена је јединствени програм професионалног усавршавања који је покренула Америчка привредна комора у Србији (AmCham) у 2014. години, са идејом да кроз синергију академског и корпоративног сектора помогне усавршавање и развој младих људи – лидера који ће водити пословну заједницу у Србији.

Шеста генерација AmChamps програма  ће окупити укупно 40 одабраних учесника – 20 студента и 20 младих менаџера. Студенти су на III или IV години основних студија или на постдипломским студијама државних факултета из Србије и не старији од 25 година. Представници AmCham компанија чланица су успешни млади менаџери, од 29 до 37 година.

Уколико

• имаш до 25 година и на  III, IV години си редовних или на мастер студијама државног Универзитета у Србији
  • поседујеш такмичарски дух и прави си тимски играч
  • желиш да упознаш успешне пословне људе и бизнис заједницу у Србији
  • стекнеш познанства и пријатељства која ће ти променити живот

Пријави се за #AmChamps6!

Посети нас на www.amchamps.rs за додатне информације.

Свој CV и мотивационо писмо или видео можеш послати наОва адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели. најкасније до четвртка, 6. децембра 2018. године.