КОНАЧНА РАНГ- ЛИСТА СТУДЕНАТА КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ НА АГРОНОМСКОМ ФАКУЛТЕТУ У ЧАЧКУ

Први уписни рок школске 2015/2016. године

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ: ОПШТА АГРОНОМИЈА

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успехиз средње школе

Бодови са пријемног испита

Укупно
бодова

Статус

1.

Бугариновић

Горан

Стоја

39.58

60.00

99.58

буџет

2.

Обренић

Радосав

Милован

38.12

60.00

98.12

буџет

3.

Стефановић

Драгојло

Марко

37.54

60.00

97.54

буџет

4.

Аврамовић

Милан

Божидар

37.32

60.00

97.32

буџет

5.

Драгојловић

Радоица

Данијела

36.88

60.00

96.88

буџет

6.

Ракоњац

Мирољуб

Тијана

36.88

60.00

96.88

буџет

7.

Костадиновић

Славиша

Стеван

36.74

60.00

96.74

буџет

8.

Чолић

Драган

Димитрије

37.48

58.00

95.48

буџет

9.

Безаревић

Радоман

Наташа

35.00

60.00

95.00

буџет

10.

Луковић

Гојко

Александра

37.20

56.00

93.20

буџет

11.

Минић

Срђан

Марина

33.18

60.00

93.18

буџет

12.

Ковачевић

Зоран

Сања

33.04

60.00

93.04

буџет

13.

Пејчић

Ратко

Душан

32.66

60.00

92.66

буџет

14.

Нешовић

Слађан

Небојша

32.12

60.00

92.12

буџет

15.

Милутиновић

Милан

Ана

31.78

60.00

91.78

буџет

16.

Стојановић

Драгослав

Иван

31.44

60.00

91.44

буџет

17.

Урошевић

Рајица

Јована

31.34

60.00

91.34

буџет

18.

Ћићарић

Ђорђе

Неда

37.88

53.00

90.88

буџет

19.

Вујић

Велимир

Немања

31.14

58.00

89.14

буџет

20.

Бошковић

Миље

Бојана

28.68

60.00

88.68

буџет

21.

Томићевић

Радојица

Далибор

28.02

60.00

88.02

буџет

22.

Вукчевић

Бранислав

Немања

27.46

60.00

87.46

буџет

23.

Гајић

Велимир

Лазар

32.96

54.00

86.96

буџет

24.

Милуновић

Синиша

Тамара

28.56

58.00

86.56

буџет

25.

Драшковић

Мића

Душан

29.40

56.00

85.40

буџет

26.

Антонијевић

Жељко

Срђан

26.74

58.00

84.74

буџет

27.

Трнчић

Самед

Ален

23.08

60.00

83.08

буџет

28.

Шаренац

Ратомир

Никола

22.98

60.00

82.98

буџет

29.

Буквић

Драгутин

Јела

22.08

60.00

82.08

буџет

30.

Милентијевић

Дарко

Милка

26.06

56.00

82.06

буџет

31.

Томић

Горан

Лидија

29.88

52.00

81.88

буџет

32.

Павловић

Дејан

Ђорђе

25.80

56.00

81.80

буџет

33.

Бошковић

Михаило

Емилија

23.22

58.00

81.22

буџет

34.

Бошковић

Никола

Милица

20.98

60.00

80.98

буџет

35

Гавриловић

Миленко

Јелена

20.02

60.00

80.02

буџет

36.

Заграђанин

Љубо

Јелена

29.68

50.00

79.68

буџет

37

Поповић

Михаило

Оливера

25.62

54.00

79.62

буџет

38.

Јовановић

Јован

Александра

19.56

60.00

79.56

буџет

39.

Бошковић

Милутин

Драгојла

23.36

56.00

79.36

буџет

40.

Гајић

Живота

Сава

23.82

54.00

77.82

буџет

41.

Тадић

Драгољуб

Нена

20.32

56.00

76.32

Листа чекања

42.

Милошевић

Властимир

Живорад

23.50

52.00

75.50

Листа чекања

43.

Попадић

Драгољуб

Милорад

24.06

48.00

72.06

Листа чекања

44.

Петровић

Владан

Велимир

27.66

44.00

71.66

Листа чекања

45.

Аврамовић

Рашко

Бојан

23.58

36.00

59.58

Листа чекања

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 45.

Објављивање коначне ранг листе 03.07.2015. године.

Упис кандидата од 06.07. до 10.07.2015. године.


 

СТУДИЈСKИ  ПРОГРАМ: ПРЕХРАМБЕНА ТЕХНОЛОГИЈА

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успехиз средње школе

Бодови са пријемног испита

Укупно
бодова

Статус

1.

Суботић

Мишо

Тамара

39.22

58.00

97.22

буџет

2.

Бишевац

Илија

Кристина

36.66

60.00

96.66

буџет

3.

Ђоковић

Александар

Барбара

36.80

58.00

94.80

буџет

4.

Васковић

Дејан

Ирена

35.64

56.00

91.64

буџет

5.

Негојевић

Звездан

Даница

35.26

56.00

91.26

буџет

6.

Савићевић

Рајко

Дејан

35.22

56.00

91.22

буџет

7.

Гојачанин

Драгољуб

Снежана

34.20

56.00

90.20

буџет

8.

Јанковић

Крста

Ивана

39.48

50.00

89.48

буџет

9.

Тодоровић

Слободан

Немања

36.52

52.50

89.02

буџет

10.

Стојановић

Бранко

Ивана

34.62

54.00

88.62

буџет

11.

Мирковић

Малиша

Ирена

32.74

50.00

82.74

буџет

12.

Ристовић

Бошко

Сања

31.70

50.00

81.70

буџет

13.

Дамљановић

Предраг

Тамара

33.74

44.00

77.74

буџет

14.

Аврамовић

Ђоле

Никола

30.40

47.00

77.40

буџет

15.

Стевановић

Драган

Тамара

30.80

45.00

75.80

буџет

16.

Соврлић

Миљан

Милош

30.58

44.00

74.58

буџет

17.

Лазовић

Дејан

Лука

26.52

43.00

69.52

буџет

18.

Поледица

Милојица

Предраг

23.74

39.50

63.24

буџет

19.

Марјановић

Радојко

Душан

24.44

30.00

54.44

буџет

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 19.

Објављивање коначне ранг листе 03.07.2015. године.

Упис кандидата од 06.07. до 10.07.2015. године.


 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ: ВОЋАРСТВО И ВИНОГРАДАРСТВО

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успех из средње школе

Бодови са пријемног испита

Укупно
бодова

Статус

1.

Ранђеловић

Драган

Драгана

38.58

60

98.58

буџет

2.

Лекић

Мирослав

Марко

36.12

60

96.12

буџет

3.

Иглина

Александар

Јулија

35.50

60

95.50

буџет

4.

Пантелић

Милољуб

Александра

36.96

58

94.96

буџет

5.

Раичевић

Душко

Кристина

33.22

60

93.22

буџет

6.

Јовановић

Драган

Невена

32.70

60

92.70

буџет

7.

Вујовић

Слободан

Драгана

32.68

60

92.68

буџет

8.

Васиљевић

Милоје

Валентина

32.50

60

92.50

буџет

9.

Брадић

Милоје

Биљана

32.36

60

92.36

буџет

10.

Поповић

Милољуб

Стефан

31.96

60

91.96

буџет

11.

Јевремовић

Горан

Катарина

31.54

60

91.54

буџет

12.

Ракићевић

Милољуб

Никола

31.16

60

91.16

буџет

13.

Новаковић

Милисав

Ђорђе

30.18

60

90.18

буџет

14.

Гиздавић

Милан

Миодраг

29.56

60

89.56

буџет

15.

Бажалац

Милован

Јована

29.36

60

89.36

буџет

16.

Матковић

Рајко

Лука

28.18

60

88.18

буџет

17.

Нојкић

Небојша

Ненад

26.38

60

86.38

буџет

18.

Марковић

Душко

Драгомир

25.86

60

85.86

буџет

19.

Шолевић

Миљан

Милисав

28.72

56

84.72

буџет

20.

Ковачевић

Дејан

Јована

24.56

60

84.56

буџет

21.

Јовковић

Живко

Ана

26.02

58

84.02

Листа чекања

22.

Матић

Радослав

Василије

24.44

50

74.44

Листа чекања

23.

Стојановић

Горан

Бранко

31.94

38

69.94

Листа чекања

24.

Стојић

Раденко

Љубиша

31.36

34

65.36

Листа чекања

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 24.

Објављивање коначне ранг листе 03.07.2015. године.

Упис кандидата од 06.07. до 10.07.2015. године.

 

 

СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ: ЗООТЕХНИКА

Р. бр.

Презиме

Име оца

Име

Општи успех из средње школе

Бодови са пријемног испита

Укупно
бодова

Статус

1.

Тодоровић

Милосав

Никола

35.18

60.00

95.18

буџет

2.

Јовановић

Саша

Миодраг

31.02

60.00

91.02

буџет

3.

Башчаревић

Славко

Анастасија

31.22

56.00

87.22

буџет

4.

Радивојчевић

Ђорђе

Сања

26.00

58.00

84.00

буџет

5.

Јоксимовић

Зоран

Бојан

24.18

58.00

82.18

буџет

6.

Николић

Владе

Немања

27.14

52.00

79.14

буџет

7.

Грковић

Радиша

Милан

28.72

26.00

54.72

буџет

Положили пријемни испит закључно са редним бројем 7.

Објављивање коначне ранг листе 03.07.2015. године.

Упис кандидата од 06.07. до 10.07.2015. године.

 

 

Комисија за спровођење конкурса за упис студената:

1. Др Ленка Рибић -Зеленовић, председник;

2. Проф. др Радош Павловић, члан;

3. Др Владимир Курћубић, члан;

4. Др Милун Петровић, члан;

5. Тања Стевовић, члан.