У четвртак, 4. марта 2010. године, на Агрономском факултету у Чачку, представници Универзитетског центра за развој каријере и саветовање студената су одржали презентацију програма мобилности Базилеус, као и презентацију самог Центра. Пре саме презентације, присутнима се обратио професор Агрономског факултета, др Александар Пауновић. На презентацији су присутни студенти били у прилици да сазнају нешто више о условима конкурисања, трајању и износу стипендије, као и како што успешније аплицирати. Такође, студенти су се ближе упознали са услугама које Универзитетски центар за развој каријере и саветовање студената нуди и добили су промотивне материјале. За детаљније информације студенти могу погледати сајт центра за развој каријере или конкретно о Базилеус програму.

mala_bazileus1
mala_bazileus2 mala_bazileus3 mala_bazileus4