У организацији Туристичке организације Чачак и Националне службе за запошљавње Чачак у Дому културе, 21. фебруара 2017. године одржана je тринаеста по реду манифестација INDEX 2017. Средњошколцима су се представиле 43 високошколске институције, факултета и високих школа из целе Србије укључујући и Агрономски факултет у Чачку.

Факултет је представио студијске програме основних, мастер и докторских студија. Наступ је био веома атрактиван и успешан, имајући у виду да је INDEX 2017. посетио велики број средњошколаца и њихових наставника из Чачка, Гуче, Краљева, Пожеге и Ужица.

Наступ на INDEX 2017 су реализовали студенти докторских и основних студија (смерови Општа агрономија и Прехрамбена технологија) са продеканом за наставу, др Л. Рибић-Зеленовић и наставницима др С. Танасковић, др П. Машковић, проф. др А. Пауновић и др Н. Милетић.

Фотографије >>>>