Обавештење Енглески језик

Писмени део испита (Енглески језик - сви наставни програми) у јулском испитном року - 30. јун од 13h.
Усмени део испита - 30. јун после прегледаних писмених радова и 1. јул од 8h.

Обавештење

Писмени испит у јунском року почиње у 9h (15. јуна). Усмени испит после прегледаних писмених радова.

Предметни наставник

Oбавештења за студенте о термину одржавања Теста 2.

Тест 2 из предмета Енглески језик у прехрамбеној индустрији биће одржан у среду 5. маја 2021.године у 12h.

Тест 2 из предмета Енглески језик 2 биће одржан у петак 7. маја 2021. године у 9.15h.

Обавештење Енглески језик - фебруарски испитни рок

1. Писмени део испита - 4. фебруар 2021. године у 9h

1. Усмени део испита:
    •    за студенте који полажу усмени део испита из предмета Енглески језик у воћарству и виноградарству - 4.02.2021. године у 11.30h;
    •    за студенте студијског програма Прехрамбена технологија који су писмени испит из предемта Енглески језик 1 положили у јануарском испитном року - 4.02.2021. године у 13h;
    •    за студенте који 4.02.2021. године буду положили писмени део испита, усмени испит ће се одржати после прегледаних писаних радова према распореду.

др Милевица Бојовић

Тест 2 из предемта Енглески језик (изборни) (студијски програрм: Општа агрономија) биће одржан у понедељак 28.12.2020. године у 11.30 h.

Тест 2 из предмета Енглески језик 1 (студијски програм: Прехрамбена технологија) биће одржан онлине (Moodle)у среду 30.12. 2020. године (сатница ће бити накнадно достављена).

Тест 2 из предмета Енглески језик у воћарству и виноградарству (студијски програм: Воћарство и виноградарство) биће одржан у уторак 12.01.2021. године у 11h.

др Милевица Бојовић

Тест 1 из предмета Енглески језик у воћарству и виноградарству (студијски програм: Воћарство и виноградарство) биће одржан у уторак 8.12.2020. године у 11h.

Тест 1 из предемта Енглески језик (изборни) (студијски програрм: Општа агрономија) биће одржан у среду 2.12.2020. године у 14 h.

Тест 1 из предмета Енглески језик 1 (студијски програм: Прехрамбена технологија) биће одржан онлине (Moodle). Термин ће бити накнадно достављен.