ЈАВНИ ПОЗИВ
за пријаву научноистраживачких односно уметничких пројеката
младих истраживача и уметника Универзитета у Крагујевцу

Универзитет у Крагујевцу је расписао други по реду ЈАВНИ ПОЗИВ за пријаву научноистраживачких односно уметничких пројеката младих истраживача и уметника Универзитета у Крагујевцу.

Начин и рок подношења: Пријаве пројеката по овом Јавном позиву (у даљем тексту: пријава) подносе се искључиво у електронској форми, закључно са 30.06.2022. године на мејл Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели..

Списак потребне документације:

1. Пријава пројекта која се подноси се на обрасцу који је објављен уз овај позив, на српском и енглеском језику;
  2. Очитана лична карта за руководиоца пројекта и учеснике на пројекту;
  3. Биографија и библиографија за руководиоца и учеснике на пројекту;
  4. Копија уговора о раду и одлуке о избору у наставно или научноистраживачко звање за руководиоца и учеснике на пројекту који су у радном односу;
  5. Копија дипломе доктора наука за руководиоца научноистраживачког пројекта;
  6. Потврда о статусу студента докторских академских студија за студенте докторских академских студија;
  7. Потврда о статусу студента мастер академских студија за студенте мастер академских студија.

Документи:

ОБРАЗАЦ ЗА ПРИЈАВУ ПРОЈЕКТА

Образац (Description)

Правилник

Више информација на следећем линку >>>>