Поштовани,

Обавештавамо Вас да је објављен Конкурс за доделу награда Привредне коморе Србије за најбоље докторске дисертације, који Вам представљамо у наставку текста.

Привредна комора Србије

објављује

К   О   Н   К   У   Р   С

за доделу годишњих награда Привредне коморе Србије

Награде за докторске дисертације студената факултета у школској 2020/2021. години

са темама из области привреде

(радови одбрањени у периоду од 01.10.2020. до 30.09.2021.)

Додељује се 10 награда за докторске дисертације.

Предлоге за награде подноси Факултет.

Иницијативу за подношење предлога факултету могу покренути институт, привредни субјекат, друге организације и појединци.

Контакт телефони: 063/822-9767 и 066/875-1023

Пријаве на конкурс потребно је доставити најкасније до 15. 09. 2022. године

Привредној комори Србије-Привредној комори Београда, Кнеза Милоша 12 (канц.206) - за Конкурс -

Награде се додељују у виду диплома и новчаних награда. Одлуке о додели награда доноси стручни Жири.

Начини подношења пријава и садржај одређени су Одлуком о додели награда која се, као и све потребне информације, могу добити у Привредној комори Србије-Привредној комори Београда, Кнеза Милоша 12, или преко наведених бројева телефона.

Допис Привредне коморе факултетима >>>>

Образац - Подаци о кандидатима >>>>