Драги студенти основних, мастер и докторских студија,

Задовољство нам је да вас позовемо да учествујете на 46. Смотри научних радова студената пољопривреде и ветеринарске медицине са међународним учешћем 18. новембра, 2022. године.

Радови треба да буду написани на енглеском језику. Након рецензије, радови у целини се објављују у посебном Зборнику радова.

Најбољи радови, које изабере Комисија именована од стране Наставно-научног већа факултета, ће бити проглашени на крају програма Смотре.

Студенти и њихови ментори ће имати прилику да учествују у радионици: "Одговорно истраживање и иновације у пољопривреди и ветеринарској медицини" (радни наслов)

Студенти ће представљати резултате свог научноистраживачког рада из области:

Биљна производња, Пејзажна архитектура, Сточарство, Пољопривредна техника,

Уређење и коришћење вода у пољопривреди, Агроекономија, Ветеринарска медицина.

Додатне информације су доступне на сајту Пољопривредног факултета:

Важни датуми:

Наслов рада, потврда учешћа, одабир постер секције или усменог излагања – 01.09.2022.

Достављање целог рада - 15.11.2022.

Смотра студената >>>>

Conference for Students >>>>

Instructions to authors on writing papers >>>>

Template for writing papers >>>>