Поштовани,

Моје име је Исидора и члан сам студентске организације ESTIEM LG Нови Сад, чији је основни циљ повезивање и интеграција студената кроз пројекте и сарадњу.

Сваке године организујемо FTN Challenge, догађај који се састоји из три дисциплине: дебата, студија случаја и елеватор питцх. Ове године га одржавамо у онлине формату, што омогућава учестовање свим заинтересованим студентима из целе Србије. Студенти ће имати прилику да оставе свој CV у бази великих компанија као што су Bosch, FiscalSolutions и многе друге, да учествују у радионицама, осете тимски дух, а и освоје вредне награде.

FTN Challenge се ове године одржава 16. и 17. априла преко Зоом платоформе. Заинтересовани могу да се пријаве путем линка: https://forms.gle/XP2AyTDcio7aZSCo7

Циљ нам је да што више студената добије прилику да стекне искуство решавајући стварне проблеме компанија и научи нешто ново кроз тимски рад.

У нади да ћете препознати значај овог пројекта, унапред Вам се захваљујемо.

Исидора Динић