Конкурс за упис на основне академске студије

на Агрономском факултету у Чачку за школску 2012/2013. годину

1. Агрономски факултет у Чачку у школској 2012/2013. години уписује студенте на следеће студијске програме основних академских студија:

- ОПШТА АГРОНОМИЈА (240 ЕСПБ): 40 студената*

- ПРЕХРАМБЕНА ТЕХНОЛОГИЈА (240 ЕСПБ): 40 студената*

- ВОЋАРСТВО И ВИНОГРАДАРСТВО (240 ЕСПБ): 20 студената*

- ЗООТЕХНИКА (180 ЕСПБ): 20 студената*

*Сви студенти се уписују на терет буџета Републике Србије.

2. Пријављивање на заједнички конкурс за упис на основне академске студије за школску 2012/2013. годину обавиће се 27, 28 и 29. јуна 2012. године у времену од 08 до 14 часова у Студентској служби Агрономског факултета.

3. Услови уписа:

- Завршено средње образовање у четворогодишњем трајању;

- Положен пријемни испит.

4. Документација потребна за пријаву на конкурс:

- Сведочанства сва четири разреда средње школе;

- Диплома о завршеном средњем образовању;

- Извод из матичне књиге рођених;

- Потврда о уплати накнаде за полагање пријемног испита.

(Накнада за полагање пријемног испита износи 2500 динара. Уплату накнаде за полагање пријемног испита обавити на шалтерима поште или банака на жиро рачун Агрономског факултета у Чачку бр. 840-948666-13; позив на број: 97; број модела: 93034).

- Након обављеног пријављивања за полагање пријемног испита, кандидат добија од Студентске службе Агрономског факултета ЕВИДЕНЦИОНИ БРОЈ. Евиденциони број кандидат доставља на увид Комисији за спровођење конкурса за упис, приликом изласка на пријемни испит.

Напомена:

- Приликом конкурисања за полагање пријемног испита кандидати могу поднети на увид оверене фотокопије докумената, а ако стекну право уписа кандидати се могу уписати само са оригиналним документима.