У оквиру обележавања Светог Саве – Дана духовности у Републици Србији, 27. јануара 2013. године у Свечаној сали Ректората уручене су стипендије најбољим студентима Универзитета у Крагујевцу.

Борис Рилак, студент Агрономског факултета у Чачку један је од 12 добитника стипендије за 2013. годину коју додељује Фондација за стипендирање најбољих студената Универзитета у Крагујевцу. Борис Рилак је студент четврте године студијског програма Општа агрономија са просечном оценом током студија 9,46.

boris-rilak-1

boris-rilak-2

Уговоре о додели стипендија за 2013. годину најбољим студентима Универзитета уручила је проф. др Снежана Соковић, проректор за наставу и студентска питања Универзитета у Крагујевцу, а свечаности поводом додељивања стипендија, поред ректора, проф. др Слободана Арсенијевића и ректорског колегијума присуствовали су и декани факултета, родитељи, пријатељи и колеге награђених студената.