На 37. Смотри научних радова студената пољопривреде и ветеринарске медицине са међународним учешћем, одржаној 20.новембра 2013.на Пољопривредном факултету у Новом Саду, колега Бранимир Рачић представио је свој научни рад: „Садржај HMF-a у инвертном сирупу добијеном помоћу меда“.

Студенти IV године Агрономског факултета Милена Димитријевић и Ивана Станковић учествовали су са својим радовима на VIНаучно стручном скупу "Студенти у сусрет науци" са међународним учешћем који је одржан 27-29. новембра 2013. године у Бањој Луци, Република Српска, БиХ. На скупу је било пуно занимљивих радова, нових сазнања, упознавања са пољопривредном производњом у региону, а пре свега дружења и стицања нових пријатељстава.

Фотографије >>>