XI Сајам стипендија „Изабери стипендију по својој мери“

Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу

организује

XI Сајам стипендија

Изабери стипендију по својој мери

уторак, 29. октобар 2019. године
хол Правног факултета Универзитета у Крагујевцу,
11-15 часова

У жељи да студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу информише о актуелним конкурсима за мобилност студената, студентским разменама и могућностима и предусловима за студирање и додатно усавршавање у иностранству, као и о актуелним конкурсима за усавршавање у земљи, програмима волонтирања и приликама за стручну праксу, Центар за развој каријере и саветовање студената једанаестугодину заредом организује Сајам стипендија под слоганом Изабери стипендију по својој мери.

Студентима Универзитета у Крагујевцу своје програме за стипендирање представиће најзначајниједомаћеи стране институције и фондације. Посетиоци сајма имаће прилику да од излагача чују одговоре на сва питања везана за актуелне програме, начин пријаве и неопходну документацију.

Између осталог, учесници овогодишњег Сајма стипендија ће бити:

1.      Министарство омладине и спорта – Фонд за младе таленте Републике Србије

2.      Фондација Темпус - Еразмус+ канцеларија у Србији

3.      Француски институт у Србији и Campus France – Национална агенција за промоцију француског високог образовања у иностранству

4.      Британски савет

5.      Међународни академски центар Београд

6.      Амбасада Сједињених Америчких Држава у Београду

7.      Портал www.stipendije.rs

8.      Представник Универзитета Politecnico di Milano иCa' Foscari

9.      Комитет за међународну сарадњу студената медицине IFMSA Србија – Локални комитет Крагујевац

10.  AIESEC Србија – Локална канцеларија Крагујевац

11.  Euraxess Network Србија

12.  Центар за развој каријере и саветовање студената Универзитета у Крагујевцу - организатор и домаћин Сајма– Алумнисти Еразмус+ програма и страни студенти који су на размени на Универзитету у Крагујевцу.

Посетите Сајам стипендија и уверите се и сами да просечна оцена није увек најбитнији фактор и да постоји стипендија по мери сваког студента!