Оснивачка скупштина АЛУМНИ КЛУБА дипломираних студената Агрономског факултета у Чачку одржаће се у суботу, 14. марта. 2020. године са почетком у 12:00 часова, у свечаној сали Агрономског факултета у Чачку, улица Цара Душана 34. Очекујемо да Скупштини присуствује велики број оснивача – дипломираних студената свих степена студија Агрономског факултета у Чачку, обзиром да ће се претходни дан одржати јубиларно, XXV Саветовање о биотехнологији са међународним учешћем. Саветовање окупља у просеку око 200 учесника, од којих су многи дипломирани студенти Агрономског факултета у Чачку .

На оснивачкој скупштини ће бити изабрани Управни и Надзорни одбор АЛУМНИ КЛУБА.

Сигурни смо, на основу свеобухватних информација, да је формирање АЛУМНИ КЛУБА вредно труда, нарочито јер су циљеви постављени на основу великог искуства и континуираног узајамног поштовања и поверења између дипломираних студената и наставног особља Факултета. Окупљаћемо дипломиране студенте свих степена студија и одржавати везе са њима и након њиховог запослења.

НАГРАДА ЗА НАЈБОЉЕ>>>>